Jedziemy na Kubę :-)

W grudniu 2017 roku spotkaliśmy się na pięknej sali widowiskowej w Centrum Kultury Śląskiej w Świętochłowicach, by nagrać przenieść się tanecznym krokiem do gorącej Havany.
Zainspirowani mieszanką różnych stylów karaibskich stworzyliśmy własny unikatowy, scenariusz teledysku do piosenki Camili Cabello „Havana”. Nad samym klipem pracowało kilkanaście osób: tancerze i choreografowie, operatorzy kamery, oświetleniowcy i fotograf. Na planie teledysku znaleźli się również statyści, którzy stworzyli klimat niczym z kubańskiego klubu. Nasze tancerki wcieliły się w latynoskie, pewne siebie kobiety. Sukienki z frędzlami i falbanami, zmysłowe makijaże, uwodzicielskie spojrzenie przyciągają spojrzenie widza od pierwszych sekund teledysku.

Rozgrzewające rytmy latino to kolejna propozycja naszego zespołu na pokazy taneczne.
Jeśli szukacie pomysłu na uatrakcyjnienie wesela, imprezy w klubie, wieczoru panieńskiego lub innej uroczystości zapraszamy do kontaktu. Scenariusz artystyczny oraz pokaz dostosujemy do tematu przewodniego imprezy i Waszych oczekiwań.
Zachęcamy do zaglądania na nasz kanał na YouTube, na którym możecie zobaczyć nasze pokazy i produkcje taneczne w różnych stylach od orientalnego tańca brzucha, po energetyczny bolywood, po gorące rytmy kubańsko-latynoskie i sexy dance.

Nasza najnowsza produkcja „Havana” jest już dostępna na naszym kanale YouTube Saathi Dance and Events – zachęcamy do oglądania, komentowania i subskrybowania kanału.

_MG_4425MF

_MG_4430MF

_MG_4468MF

_MG_4539MF

_MG_4540MF

_MG_4583MF

_MG_4618MF

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Możesz użyć następujących tagów oraz atrybutów HTML-a: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>