Natalia

ja_sesjaTańczy od najmłodszych lat. Już jako pięciolatka zasmakowała występów na scenie w zespole dziecięcym „Miniaturki” w Pałacu Młodzieży w Katowicach. Później swój warsztat taneczny rozwijała w stylach takich jak: hip-hop, videoclip dance, taniec towarzyski. Jednak to zamiłowanie do tańców latynoamerykańskich sprawiło, że w 2006 r. rozpoczęła swoją przygodę z salsą kubańską. Od tamtej pory taniec stał się jej nieodzownym elementem życia codziennego. Spore doświadczenie zdobyła biorąc udział w międzynarodowych warsztatach tanecznych takich jak m.in.: Festival Cubano, Bachaturo, Tirate un Paso, Latin Festival, szkoląc się u najlepszych instruktorów z Polski i z zagranicy. Ma na swoim kącie wiele pokazów tanecznych, udział w konkursie salsy kubańskiej oraz prowadzenie zajęć latino dla pań. Poza zamiłowaniem do tańca, świetnie czuje się w roli organizatora. Jak sama przyznaje „organizacja daję jej dużą satysfakcję”, czego dowodem są liczne imprezy tematyczne zorganizowane pod jej kierownictwem.

Do zespołu Saathi dołączyła w styczniu 2017 r. Ciągle poszukuje nowych inspiracji tanecznych. Lubi bawić się różnymi stylami, ale zawsze ze szczyptą latino.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Możesz użyć następujących tagów oraz atrybutów HTML-a: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>